Stomatologia estetyczna

zęby to Twoja wizytówka!

Zadzwoń i umów się na konsultację: tel: 720844744

W ramach zabiegów stomatologii estetycznej oferujemy

Z

kosmetyczna odbudowa zębów materiałami kompozytowymi

Z

licówki porcelanowe

Z

korony oraz mosty na podbudowie cyrkonowej i pełnoceramicznej

Z

wybielanie zębów (żywych oraz martwych)

Z

usuwanie przebarwień szkliwa metodą ICON

Z

indywidualny plan leczenia

Naturalny wygląd to priorytet 

Naszym celem jest dać Ci uśmiech, który wygląda zdrowo i naturalnie, jakby nigdy nie dotykał go dentysta. 

Współczesne techniki i zaawansowane narzędzia, takie jak różnorodne typy wybielania czy metody odtwarzania zęba, dają nam tą możliwość. Prace rozpoczynamy od oceny stanu wyjściowego zębów pacjenta i staramy się, gdy tylko jest taka szansa, zachować funkcje Twoich własnych zębów. Delikatne wybielanie wraz z wachlarzem minimalnie inwazyjnych procedur często przynoszą duży efekt. 

Funkcja i forma 

Ostatecznym celem jest jednak powiązanie wyglądu zębów i ich działania – nawet najpiękniejszy uśmiech musi spełniać swoją funkcję. Na szczęście osiągnięcia współczesnej medycyny sprawiły, że jest dziś jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Od odbudowy zęba poprzez wypełnienia, korony, mosty, protezy, a nawet implanty, wybór kolorów, tonów i materiałów pomaga nam tworzyć – i odtwarzać – uśmiech nawet najbardziej wymagających pacjentów. 

Uśmiech naszych pacjentów to ich wizytówka, oraz w pewnym sensie również nasza, dlatego pracujemy ze sprawdzonymi technikami, specjalistami, na których profesjonalizmie polegamy od lat. Często zdrowy uśmiech jest elementem, który bierzemy za pewnik – współpracując z nami wiesz, że będziesz mógł na nim polegać. 

Chcesz poprawić wygląd i zdrowie swojego uśmiechu? Umów się na konsultację z Dr Anną Stojałowską i sprawdź, co możemy razem osiągnąć.

Wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały

Nasze metamorfozy

Jesteś w dobrych rękach!

Anna de Sternberg Stojałowska

Specjalista w zakresie stomatologii estetycznej, protetyki i endodoncji.

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie.

Regularnie poszerza swoje kwalifikacje z zakresu szeroko rozumianej stomatologii estetycznej, poprzez uczestnictwo w licznych sympozjach, kursach i szkoleniach branżowych.

W pracy zawodowej największy nacisk kładzie na maksymalne zadowolenie Pacjenta. Celem wykonywanych przez Panią Anię zabiegów jest nie tylko przywrócenie walorów estetycznych uzębienia, ale także zadbanie o jego funkcjonalność, co finalnie przyczynia się do poprawy komfortu życia Pacjentów.

Dzięki profesjonalizmowi, wieloletniemu doświadczeniu, znajomości najnowszych i najbardziej efektywnych technologii w dziedzinie stomatologii estetycznej, Pacjenci mogą liczyć na uzyskanie pięknego i zdrowego uśmiechu.

przeprowadzonych metamorfoz uśmiechu

lat doświadczenia

zadowolonych pacjentów

Zapraszamy na konsultacje

Zadzwoń do nas: 720 844 744


lub umów się Online: