Nasze Specjalizacje

stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna, implantologia

Sprawdzone materiały stomatologiczne

Innowacyjność i profesjonalizm

Doświadczeni lekarze stomatolodzy

Chirurgia stomatologiczna

Obejmuje w szczególności usuwanie zębów, torbieli, zmian na błonach śluzowych, resekcje korzeni, korekty dziąsła. Doktor Sebastian, jako specjalista w tej dziedzinie, wykonuje powyższe zabiegi szybko, bezboleśnie i sprawnie.

Stomatologia estetyczna

Szeroki zakres materiałów wykorzystywanych w gabinecie StomEkspert pozwala na odtworzenie zarówno funkcji, jak i estetyki uzębienia. Efektem pracy i metod stosowanych przez Doktor Anię jest zdrowy i piękny uśmiech Pacjentów.

Ortodoncja

W naszym gabinecie oferujemy prostowanie zębów metodą Clear Aligner. System ten opiera się na wykorzystaniu przezroczystych szyn, stosowanych w przypadku niewielkich wad ortodontycznych. Jest to sposób na bardziej komfortowe i praktycznie niewidoczne prostowanie zębów.

Profilaktyka i wybielanie zębów

Aby leczenie stomatologiczne było skuteczne, a uzyskany efekt długotrwały, należy systematycznie kontrolować uzębienie.

Zabiegi profilaktyczne, takie jak scaling, piaskowanie czy lakierowanie, które przyczyniają się do utrzymania zdrowych zębów, są regularnie wykonywane u naszych Pacjentów.

Dopełnieniem zabiegów profilaktycznych jest wybielanie zębów.

Protetyka

W dzisiejszych czasach każdemu zależy na zdrowym i pięknym uśmiechu, dlatego oferujemy Państwu najbardziej estetyczne rozwiązania takie jak licówki, korony, mosty czy implanty. Dzięki ścisłej współpracy z technikami dentystycznymi jesteśmy w stanie idealnie dobrać kolor i kształt odtwarzanego zęba.

Implantologia

Implanty to najlepszy sposób uzupełnienia pojedynczych i mnogich braków zębowych. Za pomocą implantów możemy również stabilizować ruchome protezy, co poprawia komfort życia naszych Pacjentów. W naszym gabinecie stosujemy systemy implantologiczne wiodących światowych marek, co gwarantuje ich niezawodność.

Umów się na wizytę

Rejestracja

Godziny otwarcia gabinetu

poniedziałek – czwartek: 8.00 – 18.00
piątek: 8.00 – 14.00

Konsultacje stomatologiczne

Prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie się na konsultacje.