Gabinet Stomatologiczny

 

stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna, implantologia

Rejestracja

Adres

Podwisłocze 6, 35-309 Rzeszów
Wejście do gabinetu obok saloniku RUCH schodami zewnętrznymi

Email

stomekspert.rzeszow@gmail.com

Witamy w Gabinecie Stomatologicznym

StomEkspert

Gabinet został otworzony w 1994 roku przez lek. stom. Martę de Sternberg Stojałowską. W późniejszym czasie do zespołu lekarzy dołączyli Sebastian i Anna. Naszym celem jest przywracanie uśmiechu naszym Pacjentom w komfortowej atmosferze i z zachowaniem najwyższych standardów.

Specjalizujemy się w leczeniu kompleksowym, ze szczególnym naciskiem na rozwiązania kosmetyczne, estetyczne, jak i implantologiczne. 

W pracy wykorzystujemy najnowszy sprzęt zgodny z obowiązującymi standardami w stomatologii. Posiadamy wiedzę i umiejętności, by każdemu Pacjentowi zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo zabiegu.

Innowacyjne podejście

W naszym gabinecie każdy Pacjent może liczyć na indywidualne podejście. Staramy się dobrać  takie środki i metody leczenia, które będą skutecze, a ich efekty zadowolą nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Najnowsza technologia

Staramy się być zawsze na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami stomatologii. W związku z tym stosujemy najnowszej generacji urządzenia, materiały do wypełnień oraz nowoczesne implanty. Prace protetyczne wykonywane są natomiast przez najlepszych specjalistów w branży.

Wieloletnie doświadczenie

Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje na licznych kursach i szkoleniach. Tysiące wykonanych zabiegów oraz zadowoleni Pacjenci stanowią najlepszą rekomendację dla naszego gabinetu.

Zakres usług

Chirurgia stomatologiczna

Implantologia

Protetyka

Stomatologia estetyczna

Profilaktyka i wybielanie zębów

Ortodoncja

Dentysta Rzeszów tylko w StomEkspert

Implanty Rzeszów

Profesjonalna implantologia w Rzeszowie w przystępnej cenie. Zapraszamy na darmową konsultację.

Stomatologia Estetyczna w Rzeszowie

Z pasją przywracamy uśmiech naszym Pacjentom. Przy użyciu nowoczesnych metod Twój uśmiech ponownie nabierze blasku.

Chirurg Dentysta Rzeszów

Bezbolesne zabiegi chirurgiczne w Rzeszowie. Dzięki nowej technologii znieczulania usunięcie zębów jest bezbolesne i bezstresowe.

Nasz Zespół

Marta de Sternberg Stojałowska

lekarz stomatolog

Sebastian de Sternberg Stojałowski

specjalista chirurgii stomatologicznej / implantolog

Anna de Sternberg Stojałowska

lekarz dentysta / stomatologia estetyczna

Aleksandra Paściak

asystentka stomatologa / rejestracja

Julia Marszałek

asystentka stomatologa / rejestracja

Bez stresu i bólu

N

Zabiegi w znieczuleniu miejscowym

N

Znieczulenie komputerowe

N

Bezbolesna chirurgia stomatologiczna

Stomatologia Bez Bólu!

Kładziemy duży nacisk na to, aby wszystkie zabiegi były dla naszych Pacjentów bezbolesne i bezstresowe. Posiadamy nowoczesne urządzenia do znieczulenia, które z powodzeniem eliminują ból i strach przed zabiegiem.

 

Dała bym 10 punktów jak by było. Dr rewelacyjny, jako człowiek i specjalista. Dr wyrywał mi „8” nie wiem nawet kiedy , zero bólu, opuchniecia, bez srodków przeciwbolowych po wyrwaniu! Polecam!!!

annatutak

opinia z portalu znanylekarz.pl

Jestem po usunięciu już kilku zębów, w tym dwóch nieco problematycznych ósemek. Wszystkie zęby „demontował” właśnie dr Sebastian Stojałowski. Nie wyobrażałam sobie aby zajął się tym ktoś inny. Pan Sebastian jest wymarzoną do takich zadań osobą: bardzo sympatyczny i spokojny, zawsze miły i uśmiechnięty. Wszystko omawia z pacjentem i po prostu rozmawia. Wzbudza zaufanie i uspokaja samym sobą. Co oczywiście najważniejsze zęby usuwa bardzo sprawnie i bezboleśnie.

Sylwia

opinia z portalu znanylekarz.pl

 Brak mi slow ktorymi moglabym opisac wizyty u Pana doktora ,jesli poznałabym go wczesniej miałabym piekny usmiech a nie sztuczna szczeke .Dentysta z powołania dla ktorego satysfakcja i komfort psychiczny pacjenta jest najwazniejszy.Jestem pacjentka z fobia dentystyczna ,ktora nabyłam w trakcie wizyt u przeroznych dentystow nie tanich a w tym gabinecie przezyłam pozytywny szok 

zima2828

opinia z portalu znanylekarz.pl

Umów się na wizytę

Rejestracja

Godziny otwarcia gabinetu

poniedziałek – czwartek: 8.00 – 18.00
piątek: 8.00 – 14.00

Konsultacje stomatologiczne

Prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie się na konsultacje.